..tas pūtų švelnumas

Pirmą įrašą pradedu nuo maloniausio ir reikalingiausio dalyko - vonios. Pati neseniai remontavau vonios kambarį, todėl tikrai žinau jos reikalingumą. Ir kas gi nemėgsta gulėti šiltoje, pilna pūtų vonioje? Asmeniškai aš galėčiau ten praleisti valandų valandas!

Labai norėjau šiltų spalvų vonioj. Įsivaizduoju saulėtą vonią, primenančią smėliuką prie jūros.. Mano sąraše taipogi buvo oranžinė ir persikinė. Persikinių plytelių niekas neparduoda (čia jau mano fantazijos vaisius), oranžinių beveik irgi nebuvo. O jei ir buvo - šlykščiai negraži, tamsi arba blyški, bet ne saulėta. Todėl teko rinktis iš to, kas buvo - o buvo žalia ir rožine. Po ilgų svarstymų išsirinkau rožinę. Nors spalva buvo ne šilta, bet puikiai tiko į vonią(plytelės tokios kaip paveikslely, tik ružavos). Nors žalia irgi gražiai žiūrisi - priduoda gaivumo jausmą.Švaros jausmą, be abėjo, priduoda klasikine balta spalva.


 
Kad vonia neatrodytų pernelyg sterili, galima pasirinkti vieną/dvį akcento spalvas, kas pagyvins vaizdą.


 

Ypač gražiai ir stilingai atrodo dvejų kontrastų vonios kambarys - balta ir juoda, ruda ir kreminė. Pačiai teko maudytis tokioj vonioj, nuo tada nusprendžiau - gražu!
 
 


Daugelis mėgsta žydrą spalvą vonioj. Pagal Fen Shui vonioj turi būti žydros ir žalios spalvos. Žydra - vanduo, kuris plauna mūsų kūną. Žalia - harmonija, gyvenimo jėga.
Bet man tokia vonia atrodo per šalta ir visai nesinori į ją lipti.

  
 


Mieliau rinkčiausi šiltą, apšviestą natūralią šviesą, vonios kambarį

 
 

Kažkada labai norėjau tokios kampinės formos vonios, bet mūsų standartiniame bute tokia užimtų visą vonios kambarį ir daugiau niekam neliktų vietos.
Išeitis -du viename.Vonia - dušas.

 


 

Arba tik dušas
Nors as ne už ką neiškeisčiau vonios i dušą! Nebent jei dušas būtų toks :)


Siek tiek moderno  
 

Stiklines vonios, gan originalu, ane?


Nors viskas kas gražu - yra paprasta

Naujovė - kas pas mus nelabai praktikuojama - langai ir gėlės vonios kambary.Jei ne gyvos, tai bent nupieštos

 
  
Kažką panašaus dabar norėčiau padaryti ir pas save- ant rožinių plytelių gražiai žiūrėtųsi baltą sakuros šakelę. Aišku reikėjo galvoti anksčiau, prieš klijuojant, ir įkomponuoti ta gėlę, bet neabejoju kad rasiu dažus kuriais galima nupaišyti ją. O ir dailininką turiu :) 

Na ir aišku detalės, kurios priduoda jaukumo ir tvarkingumo

 


Dabar tik belieka uždegti aromatinę žvakę ir panerti į šiltas pūtas. Tegu jos apgaubia kūną dievišku aromatu ir minkstumu. Malonaus poilsio!


1 comment:

  1. Plytelės voniai tai labai nuostabios! Aš dabar įsirenginėju vonią tai semiuosi čia idėjų..:)

    ReplyDelete